Přidání povinných parametrů PARAM ke kategorii Mall

V předchozí nápovědě jsme si ukázali, jak upravit kategorie produktů na kategori Mall Marketplace. Další klíčovou úpravou je přidaní povinných parametrů, k již upraveným kategoriím.

Povinné parametry najdeme v administraci Mall v sekci „Produkty“ pod záložkou „Kategorie“. Do vyhledávacího okna zadáme libovolnou kategorii. Můžeme ji zde zapsat formou jejího kódu v našem případě „NJ016“, popřípadě klíčového slova „Pelíšky“.

Po rozkliknutí už se nám pak zobrazí detail dané kategorie. Pro nás je zde důležitá část obsahující povinné údaje, zejména pak povinné parametry.

Námi vybraná kategorie má dva povinné parametry, které musíme do feedu vložit. Jedná se o parametry „DOG je rovno Ano“ a „TYPE_NJ016 je rovno pelíšek“.

Ne každá z kategorií Mall Marketplace obsahuje povinné parametry. Nejčastěji je však nutné doplnit jeden až dva povinné parametry k dané kategorii.

Parametry přidáme vytvořením pravidla „Přidat element“, kdy v nastavení elementu zadáme následující údaje.

Typ obsahu zvolíme „Vnořená struktura“ a do „Obsahu elementu“ zapíšeme tyto údaje.

<PARAM>

<NAME>DOG</NAME>

<VALUE>Ano</VALUE>

</PARAM>

<PARAM>

<NAME>TYPE_NJ016</NAME>

<VALUE>Pelíšek</VALUE>

</PARAM>

Tímto způsobem do feedu vložíme oba povinné parametry. Nemusíme zde vyplňovat kolonku „Název nového elementu“, protože název elementu „PARAM“ jsme již vložili do obsahu.

V případě, že by se ve zvolené kategorii nacházel pouze jeden parametr, obsah elementu zapíšeme jiným způsobem, který si zde také ukážeme.

Zde již vyplníme „Název nového elementu“ jako „PARAM“. Opět zvolíme obsah jako „Vnořená struktura“ a do „Obsahu elementu“ zapíšeme tyto údaje.

<NAME>DOG</NAME>

<VALUE>Ano</VALUE>

Pokud máme hotovo, stačí jen kliknout na „Vytvořit pravidlo“ a můžeme pokračovat na další úpravy.

Last updated