Změna kategorií na požadované kategorie Kaufland Global Marketplace.

Jedna z nejzásadnějších úprav vašeho feedu, která umožní napojení na Kaufland Global Marketplace je úprava kategorií.

Úpravu provedeme tak, že v exportu produktového feedu určeného pro Mall marketplace vytvoříme nové pravidlo „Upravit element".

Následně v Nastavení elementu zvolíte element ve kterém jsou kategorie produktů. V našem případě je to „ITEM > CATEGORY_ID“. Dále v obsahu elementu vybereme „Nahradit obsah“ a přepneme na „Hromadný přepis“.

Po nastavení hromadného přepisu nám Conviu nabídne možnost přepsat jednotlivé kategorie ve feedu. Abychom tyto kategorie načetli, stačí kliknout na možnost „Načíst původní hodnoty“.

Stačí do prázdné kolonky na pravé straně napsat v našem případě například slovo „proteiny" a zobrazí se vám stejná nabídka možných kategorií jako v administraci Mall. Pak už jen stačí vybrat požadovanou kategorii a poté se vám automaticky do kolonky uloží její kód.

Všechny kategorie pro Kaufland Global Marketplace naleznete zde: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vl5XpWLEK6p_SAG7p5XDdLB19mi7gmg1sTTEpF9l2bo/edit#gid=1275941711

Jakmile upravíme všechny kategorie, stačí už jen kliknout na tlačítko „Vytvořit pravidlo" a můžeme pokračovat v zadávání povinných parametrů.

Last updated