Proč cenotvorba?

Když e-shop vyroste nad určitou velikost, je manuální cenotvorba nejen prakticky nerealizovatelná, ale i naprosto neefektivní. Věnujte svou energii rozvoji svého byznysu, každodenní cenové mini-bitvy u tisíců položek nechte na optimalizovaných algoritmech.

Cenotvorba v Conviu se automaticky stará o vyhodnocování a výpočet optimálních prodejních cen proti Vaší konkurenci. Lze zvolit Cenotvorbu přes Heureka API nebo Zboží API.

Kouzlo spočívá v tom, najít tu správnou cenu. Náš modul Dynamická automatická cenotvorba udělá většinu práce udělá za Vás. Vy jen na začátku zvolíte strategii a nastavíte pravidla.

U všech strategií pro cenotvorbu lze nastavit limity minimálních a maximálních cen. A lze je samozřejmě kombinovat. Jinou strategii pravděpodobně zvolíte pro svoje TOP produkty a jinou pro longtail.

Když si dáte zboží do akčního letáku, ať už tištěného nebo e-mailového, budete potřebovat ceny na nějaký čas zafixovat. Modul proto počítá s možností nastavit fixní ceny na zvolené období. Další možností je nastavení pravidel, kdy se má dát která položka automaticky do výprodeje.

Last updated