Links

Import dat

Nástroj umožňuje import zbožových XML feedů, import dodavatelských XML feedů a lze naimportovat také jakýkoliv XML soubor pro jakoukoliv platformu a zemi.
V Conviu jsou některé systémy předdefinované – např. lze importovat feed ve formátu Heureky, Zboží, Biano, Google apod., lze také naimportovat jakékoliv XML formou Custom import – import vlastního (jakéhokoliv) xml.
Vyplňte URL vstupního XML a zvolte formát. Kde získat URL XML feedu pro Zboží a Heureky se dozvíte Kde získat URL XML feedu Zboží.cz a Kde získat URL XML feedu Heureka.
Doporučujeme zaktivnit volbu "Vytvořit rovnou i export" a nastavit jak často a v kterou hodinu se data mají aktualizovat.
Feed se bude stahovat z IP adresy 217.16.177.43. Pokud na feed omezujete přístup, tak prosím povolte tuto IP. Pokud URL XML feedu vyžaduje zadání přihlašovacích údajů, doplňte jej.
V nabídce Formát feedu zvolte, o jaký XML formát se jedná. Např. u XML feedu pro Heureku vyberte Heureka.cz, v případě vlastního XML např. od dodavatele, zvolte Vlastní XML formát.
Níže ukázka nastavení importu XML pro Zboží.cz.